Menu Zamknij

Dostęp do elektronicznej informacji o wystawionych fakturach

fakturyUprzejmie informujemy, że MZEC Kęty zapewnia Odbiorcom dostęp do elektronicznej formy informacji w zakresie rozliczeń za ciepło i wystawionych faktur.

Aby otrzymać elektroniczną informację o rozliczeniach za ciepło i wystawionych fakturach należy złożyć w MZEC Kęty wniosek o przesłanie tych informacji na wskazany we wniosku adres poczty e-mail Odbiorcy. 

Jednocześnie zachęcamy Państwa do korzystania z elektronicznych faktur za ciepło. Na otrzymywanie faktur elektronicznych może zdecydować się każdy Odbiorca ciepła, który korzysta z Internetu.  

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać fakturę elektroniczną zamiast tradycyjnej faktury papierowej należy złożyć w MZEC Kęty „Zgodę na przesyłanie e-faktur”, której wzór jest do pobrania w siedzibie spółki . Faktury elektroniczne będą przesyłane na wskazany przez Państwa w „Zgodzie na przesyłanie e-faktur” adres poczty e-mail (dodatkowo na ten adres MZEC Kęty będzie mógł przesyłać Państwu informację w zakresie rozliczeń za ciepło i wystawionych fakturach). 

Złożenie „Zgody na przesyłanie e-faktur” oznacza rezygnację z przesyłania tradycyjnych faktur papierowych. Informujemy jednak, że w każdej chwili będzie można wycofać zgodę na przesyłanie faktur elektronicznych i powrócić do otrzymywania faktur papierowych.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt  z MZEC Kęty tel. 33 845 30 77 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 do 14.00.

Skip to content